Jeśli dasz człowiekowi rybę, nakarmisz go na jeden dzień. Jeśli nauczysz go, jak łowić ryby, nakarmisz go na całe życie.

Translate This Blog

+grab this

niedziela, 28 sierpnia 2016

4 Doors 4 – TruetypeFont


GRAJ

4 Doors 4 to nowa japońska gra escape od TruetypeFont.

Zobacz także: 4 Doors 3

Rate this posting:
{[['']]}

7 komentarzy:

 1. gra mi się strasznie muli, na początku nic nie mogłam zrobić, teraz widzę, że mogę zrobić zbliżenie na ręce za czerwonymi drzwiami, ale nie wiem o co chodzi, w jednej mogę unosić palce, pokazują się też znaczki, dwa rodzaje, tak samo jak po kliknięciu na inne drzwi

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja myślałam, że to tylko u mnie tak muli - ciężko grać

  w jednym widoku na dół (chyba na żółte drzwi) jest zbliżenie na buty, a właściwie na podeszwę prawego trampka (trafiłam na to zupełnie przypadkiem, bo klikałam na oślep, skoro nic na podłodze nie było widoczne) - być może te "strzałki" na podeszwie to podpowiedź ale nie wiem do czego i chyba odpuszczę tę grę ze względu na szybkość reakcji :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Ela, mi na chromie jakby lepiej chodziło, ale zbliżenie buta nie dałam rady zrobić, tak myślałam, że powinno być coś na dole, ale chyba sobie odpuszczę, nie wiem co z tą grą nie tak

  OdpowiedzUsuń
 4. eee, teraz to nawet zbliżenia na dół nie mogę zrobić

  OdpowiedzUsuń
 5. Witajcie. Jest możliwe zbliżenie na "półkę" po lewej stronie i tam jest wskazówka jak klikać na palce na półce po prawej stronie. Aby zadziałało to po każdym podniesieniu palca należy na niego kliknąć aż ukarze się napis. Mam otwarte niebieskie drzwi. Działam dalej chociaż strasznie się muli.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety, utknęłam. Mam cztery suwaki, to chyba odnosi się do drzwi a może do cyfr. Sama już nie wiem. Poddaję się chociaż z oporami bo nie lubię kończyć czegoś co zaczęłam..

  OdpowiedzUsuń
 7. Teraz już definitywnie kończę. Nie dość że nie mogę uporać się z suwakami przy niebieskich drzwiach to jeszcze tupie mi tu lewą nogą przy żółtych drzwiach. Echhh.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze bardziej lub mniej powinny dotyczyć gry, czyli chwalimy, narzekamy, informujemy o błędach, no i przede wszystkim pomagamy sobie przejść grę. W miarę możliwości starajmy się nie podawać gotowych kodów, tylko wytłumaczyć skąd takie rozwiązanie.

Dozwolone tagi HTML w komentarzach.

Komentować mogą użytkownicy zarejestrowani i anonimowi. Więcej tu.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.