Jeśli dasz człowiekowi rybę, nakarmisz go na jeden dzień. Jeśli nauczysz go, jak łowić ryby, nakarmisz go na całe życie.

Translate This Blog

+grab this

piątek, 9 września 2016

Escape from the Planet of the Dravids – Mark McKay


GRAJ

Escape from the Planet of the Dravids to nowa gra autorstwa Mark McKay.

Rate this posting:
{[['']]}

4 komentarze:

 1. Nie wiem, gdzie znaleźć podpowiedź do kolorowych kamieni i symboli? Domyślam się, że być może niebieski kamień odpowiada kołu z czterema kreskami ( w domku obok wazonów z takim symbolem gościu ma niebieski kamień na szyi), czerwony kamień to taki zygzak (też w domku na ścianie, na płótnie, gdzie podpowiedź do panelu), na pomarańczowej skrzyneczce chyba były dwa półkola (chyba, bo po jej otwarciu już ich nie widzę), na ścianie drugiego domku są dwa jednakowe symbole ale jaki im kolor przypisać? - no i właśnie nie wiem jaki ma być zielony, a jaki żółty ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam pojęcia też jakie symbole klikać na panelu w wieży komunikacyjnej (po przetransportowaniu przez ptaka)? gdzie jest do nich podpowiedź ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Kamienie ułożyłam, ale musiałam otworzyć nową grę, przyjrzeć się uważnie kolorom symboli i tak: to koło z kreskami jest zielone, dwa półkola są żółte, M albo W - odwrócone - jest czerwone, to co na budynku jest niebieskie więc ostatnie musi być pomarańczowe - chociaż do tego podpowiedzi nie znalazłam.

  Dostałam lunetę, mogę przez nią patrzeć na wieżę komunikacyjną z dwóch widoków i mam dwa zestawy znaków, ale niestety nie działają na panelu :( ani wszystkie, ani tylko te, które mają kropkę, ani tylko te, które kropki czerwonej nie mają :( - pewnie jeszcze coś przeoczyłam

  OdpowiedzUsuń
 4. A jednak wystarczyło się pożalić i udało się :) Symbole wbijamy wszystkie. Najpierw te z prawej strony wieży, potem te z lewej.

  Podobała mi się ta gra, chociaż siedziałam nad nią 2 dni (dobrze, że można zapisywać) ;-)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze bardziej lub mniej powinny dotyczyć gry, czyli chwalimy, narzekamy, informujemy o błędach, no i przede wszystkim pomagamy sobie przejść grę. W miarę możliwości starajmy się nie podawać gotowych kodów, tylko wytłumaczyć skąd takie rozwiązanie.

Dozwolone tagi HTML w komentarzach.

Komentować mogą użytkownicy zarejestrowani i anonimowi. Więcej tu.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.